| supradozadenebunie5 a întrebat:

Care ar fi cel mai nebunesc lucru pe care l-ati face pentru persoana iubita? funda

Răspuns Câştigător
| altrix a răspuns:

Sa fac accident cu masina si sa ii dau mesaj :" te iubesc, te astept pe lumea cealalta" laughing))rolling on the floor))rolling on the floor)))

9 răspunsuri:
| NoLiesJustLove a răspuns:

As striga in gura mare ca il iubesc.nu stiu daca e nebunesc da asta mi-a trecut prin cap

| Robin0744 a răspuns:

Mi-aș da doctoratul în chimie organică sau în fizică nucleară.

| VictorVictoras a răspuns:

Orice este legal si i-mi sta in puteri nu exista ceva anume care este legal si as putea sa fac si nu as face.

| gAZAh a răspuns:

I-as da foc.

| VreauSaRad a răspuns:

Bruno mars-grenade

| RennaM a răspuns:

M-am certat cu toata familia din cauza diferentei de varsta =D si peste o luna mi-a dat papuci pentru o c00rva

| Anonymous95 a răspuns:

As trece innot un lac iarna.

| MarvelStars28 a răspuns:

Sincerlaughing? as vorbi cu patronul de la intercontinental sa stinga toate luminile si sa lumineze ferestrele de pe fatada cladirii astfel incat sa arate o inima si dedesubt "te iubesc, y! "

| bravoMie a răspuns:

200 pe orfaniwinking