| spumiii a întrebat:

Care este cel mai nebunesc lucru pe care l-ai face cu persoana iubita? >:
fundita big hug :X love struck

Răspuns Câştigător
| xXx_6498 a răspuns:

As calatorii cu ea, am pleca cu motocileta la 1 noaptea spre mare,am bea pana am lesina,am rade pana am lesina,ne-am duce in strada si am urla,am sari din avion,as sarutao toata ziua si toata noaptea,ne-am duce la petreceri, i-as spune toata ziua "te iubesc", as face orce pentru ea...

10 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Fantezii : cu ciocolata, cu frisca smug
rolling on the floor

| cosmin21 a răspuns:

Un copil laughing

| Dudăăăă a răspuns:

M`as urca Pe muntele Everest.Si nu e vorba despre sex.As sta imbratisata cu ellove struckxxxx

| ina a răspuns:

Baie in piscina, noaptea...E un fel de fantezie laughing

| Ryuzaki a răspuns:

Sex in timp ce facem bungee jumping sau alpinism.

| 46 a răspuns:

Pun pariu ca raspunsul pe care il astepti este sexul. Nu prea are rost intrebarea

| annakarenina a răspuns:

As vizita toata lumea...

| Joint_4006 a răspuns:

Sex 12 ore.cu jucarii erotice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am facut pe toate.deja ne plictisim.nu mai avem ce incerca.

| bangau91 a răspuns:

Amor ca in filme laughing