| Psihoyounger a întrebat:

Care e cel mai nebunesc gest facut de tine pentru persoana iubita?

Psihoyounger

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

M-am urcat noaptea tarziu pe blocul turn alaturat de al ei, i-am dat un pupic pe geamul de la baie, apoi am stat de vorba - ea la geamul camerei, eu stand pe parapetul blocului, cu spatele la neant! Dar asta era inainte,. cand eram si foarte tanar si foarte nelinistit si indragostit!

5 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Am sarit dupa minge cum face Gianluigi Buffon si am aparat dar era sa imi fac rost de cateva cicatrici daca saream pe pitre putin mai incolo. Dar cand or inceput sa ma aplaude si toti au venit la mine cu "Bravo aia mica" si cand am vazut cum ma privea nu mai conta nimic.:X

| Barajag a răspuns:

Am furat o sticla de vin si niste lumanarele si i-am pregatit o cina romanticalaughing... a iesit dupa inima meabig grin.sa nu crezi ca fur mereuhee hee. O data pe anhee hee

| g3orgy a răspuns:

Eh multe nebunii am facut... dar o sa va spun decat una ca mi-e greu sa le scriu pe toate :pe la vreo 4 dimineata si eram la munte cu ai mei. sh naveam semnal sh trebuie sa vorbesc cu el ca mie dooor de el deoarece nu vorbisem de vreo 2 saptamani m-am urcat intr-un brad in varf si am stat acolo atarnata pana s-au trezit ai mei laughing)) si peste doua zile a venit si el cu fam la munte love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ursulik-nu stiam eu de unde ai luat tu sticla aia de vin atunci...
Deci umbli si cu ciordealathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tatuaj