| Georgiananeacsu056 a întrebat:

Care îs cele mai bune site-uri de dating?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Niciunul.Tot in viata reala e mai ok, caci pe siteuri risti sa dai predominant peste persoane superficiale care vor orice altceva in afara de o relatie serioasa.

| Hyperion7 a răspuns:

Tot bătrânii Facebook și Instagram, eventual poate și omegle.
Însă tot viața reală e mai ok, zic eu

| FindMyName a răspuns:

Lasă site-urile, plimbă-te și încearcă sa te cunoști cu lume, pe site-uri nu e mai deloc ok

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Lasa site-urile, viata reala e cea mai buna.

| VadimIvanov a răspuns:

Tinder.
Facebook Dating.
Bumble.
Lovoo.
Meetic.
Happn.

| Tekken33 a răspuns:

Era cândva cuplari.ro un site serios, în rest nu prea știu vreunul serios, nici nu mai ma interesează în ultima vreme.

| marcoglass a răspuns:

Omegle