| bebitza a întrebat:

Care ar putea fi primul pas spre o impacare cu prima iubire, de care m-am despartit de ceva vreme si care m-a refuzat mai demult, de aproape un an insa nu ne mai vorbim, ne privim doar cu regret cand ne vedem...
mi-e dor totusi de el si as vrea sa ne impacam dar nu stiu cum sa fac primul pas pentru ca mi-e tare eama de un alt refuz...

Răspuns Câştigător
| carmin a răspuns:

Daca nu risti nu ai cum sa afli.Trebuie sa te lupti pentru el, pentru al recastiga.Cand va mai intalniti (intamplator), incearca sa vorbesti cu el si spune-i ca ti-ai dori sa fiti din nou impreuna etc.Succes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat