| ioana_5244 a întrebat:

Care ce ati primit azi de valentine`s day?:X:X

13 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

O lenjerie intima superba! imi place enorm! mai ales ca e de la persoana pe care o iubesc cel mai mult pe lumea asta!

| User a răspuns:

Da, am primit. bataie. Vrei si tu?

| marsy a răspuns:

Un buket de flori frumos! love struck

| adi4ever a răspuns:

Ahhh ce nesimntit sunt am fost asa de preocupat sa astept alocatia incat nici nu mi-am dat seama ca suntem in America si sarbatorim ceva 100% Romanesc.De primit n-am primit nimic ca ziua de azi a picat intr-o Duminica si nu a venit postasul cu alocatia

| Antonimu a răspuns:

O inima mare pe care scria "Iti dau inima mea, ai grija ce faci cu ea"

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Un inelhee hee`tu?

| Aia cu cap mare a răspuns:

Un somn bun...laughing

| Andreea_8014 a răspuns:

Nu sarbatoresc Valentine's Day happy
Nu crezi ca e cam comerciala chestia asta.si imprumutata?!
Intr-o buna zi o sa "furam" de la Americani si Ziua Recunostintei...si altele chatterbox

| Manele Man a răspuns:

Ar trebui sarbatorita aceasta zi? Chiar ati pierdut orice fir de demnitate din voi?

| Criss1105 a răspuns:

Nu sarbatoresc ptr.ca nu suntem nici in America da' nici nu aveam cu cine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am sarbatorit aceasta zi, dar iubitul mi-a daruit un trandafir frumos, la fel ca in prima zi, si. sincer de cativa ani o tot facehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentia cuiva drag, cel mai frumos darhappy

| cezar_1558 a răspuns:

Nimic, dar poate o sa primesc de dragobete... tu ce ai primit?