| PrInTzEsYkA a întrebat:

Ce cadouri ati primit de valentine´s day?

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Nimic(nici macar nu am prieten). Valentine's Day mi se pare o prostie.De parca oamenii s-ar iubi mai mult pe 14 februarie.

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Buna! Eu sunt in clasa a V-a. Un baiat din cls mea,mi-a spus cam prin noiembrie ca ma place. Pe atunci nu ma gandeam la ce a spus el. De valentine's day,insa,mi-a dat un cadou asa de dragut. Daca va spun ce este, veti incepe sa radeti: un porcusor de jucarie laughing
Oricum, intentia conteaza. M-a impresionat ff mult gestul lui.

| elena_3173 a răspuns:

501 trandafiri rosii, galbeni si albi, incat nu au mai avut loc in taxi cand m-am intors acasa laughing

| Biaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu nu cred in valentine s day pentru ca eu de ziua aceea m-am desp de prietenul meucrying(

| PrInTzEsYkA explică:

Naspa d tine dar a fost o intamplare poate in viitor o sa crezi