| adrianajollie a întrebat:

Ce ati primit de >Valentine:?
Sau ce ati facut?
Funda pentru cea mai frumoasa povestioara :X

Răspuns Câştigător
| xdaria19 a răspuns:

Mi-am petrecut dimineata impreuna cu iubitul (ceva mai special decat de obicei), apoi am mers la scoala pana la ora 8 (am trecut cu vederea faptul ca n-am avut timp sa invat pentru ca am stat cu el si am luat un 3), iar seara cand am terminat orele m-a asteptat cu un buchet mare de trandafiri si mi-a spus ca ma iubeste si tot felul de cuvinte dulci, iar seara ne-am petrecut-o tot impreuna. A fost cea mai frumoasa zi a indragostitilor de cand suntem impreuna (si avem vreo 3 ani...) big grin

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu n-am primit nimic m-am jucat la ps3 am stat pe net am iesit cu un amic afara si cam atat

| Pitic a răspuns:

Hm ziua de azi a fost tare naspa. chiar daca am prieten... a spus ca nu are bani sa imi ia un cadou am fost foarte dezamagaita deoarece el mereu mi-a facut cadouri frumoase chiar si atunci cand nu sarbatoream nimic.
Cert e ca mai bine nu ma trezeam astazi.happy si nu e vorba numai de cadou ca pana la urma nu am nevoie de nic dar nici nu am fost undeva sa ne distram...
Oricum cand iubesti nu mai ai nevoie de nici un cadou.

| Lilia2621 a răspuns:

Hmmmm, a fost cea mai oribila zi, m-am simtit foarte rau. Am esit cu prietenele din clasa in oras, doar 2 din ele erau cu prieten.Nu am primit nimic, adica am primit do felicitare, si aceea de la o colega. M-am asteptat la ceva interesant, dar fara prieten e rau, mai cu seama cind vedeam pe strada perechi tsinindu-se de mina, sau baieti cu flori, ducindu-le prietenelor sale, dar va trece, nici fostul prieten nu m-a felicitat, cu care am ramas prieteni, dar asta e

| andrada a răspuns:

Sall
Eu nu am primit nm ca n-am iubit si am fost la scl omare parte din zi. Stiu ca nu e chiar cea mai frumoasa povestioara dar asta am facut, u ce ai facut?

| adrianajollie explică:

Vlad, consider ca daca iubesti cu adevarat iubesti automat si ziua de astazi este un mod prin car eiti poti arata cu adevarat dragostea in cazul in care nu ai avut sansa pana acum.
cloe11, eu... nimic special am asteptat un semn de la persoana pe care o iubesc si cand colo am aflat intamplator ca s a cuplat inca de cand era cu mine cu o alta fatatongue
Pitic, imi pare rau pentru tine sad

| adrianajollie explică:

Alexica urat gest din partea ta din bun simt puteai macar sa o pastrezitongue

| vOdK a răspuns:

Anti Valentine.s day! e o porcarie sarbatoarea asta de import!

| annna a răspuns:

Nimicwinking

| AlexicăHD a răspuns:

E o prostie eu unu sarbatoresc dragobetele insa am primit o acadea frumoasa cu fundita nu stiu ce pe ea in forma de inima pe care scria I love you apoi eu am dato la o alta fata laughing (eu sunt baiat)

| Twitter a răspuns:

Nimic.

| LLO a răspuns:

Pai am primit o inimaaaalove struck albastraa maree mareelove struck si o cina la un restaurantbatting eyelashes. apoi o plimbare prin centru orasului ca a fost o vreme foarte frumoasa si calda.

| mbzba a răspuns:

Am iesit cu prietena in oras, neam plimbat vreo 2-3 ore dupa ne-am dus sa mincam pizza, iarasi neam plimbattongue