| pinkflower a întrebat:

Ce ati primit de Valentine`s Day? Nu neaparat de la iubiti.

8 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

De la o colega; x o mandarina pe care scria te iubesc maxim; x cu pasta corectoare scria laughing a fost misto; x aa si de la un baiat care ma place un trandafir; x tu? smug ce ai primit; x? funda? puppy dog eyes

| Ananas2 a răspuns:

Un sarut si o bratara cu numele mew love struck

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Epai eu nu n. ca nu m-am int cu bytu dar o zis ca are ceva pentru me :Xlove strucklove struck si de la colege........tot felul de prostiiii...:X:X:X

u?batting eyelashes

| Papusik a răspuns:

O inimioara rosie micuta.
Si sa zicem ca a fost cadouhee hee si asta :
A venit un amic la mine cu 5 baloane si m-a intrebat daca il las sa se duca pana in dormitor. S-a dus si a scris pe un balon :Te iubesc mult printzesa.
Pe altu Nu o sa te uit niciodata
Pe al 3lea :La multi ani!
Pe al 4lea :Ai grija de tine.
Pe al 5lea : Imi pare rau ca nu putem fi impreuna.

Si cam atathee hee

Tu ce ai primit?

| CookieșiParty a răspuns:

Eu o sa aflu pe 8 Martie.Doamna noastra a vrut ca azi sa facem un schimb.Dar acum eram prea... Putini!{adica 10 copii din 25}
Deci n-am primit nimic. Poate-mi dati voi o imbratisare! Multumesc foarte mult TPU!

| lime_3980 a răspuns:

Un lantisor foarte subtire cu un pandantiv foarte frumos in forma de inimioara si un set de bratari, tu?

| Mădălina31000 a răspuns:

blushing.cel mai frumos cadou care il poate primii o fata happy.
pai.el a venit la mine la scoala si credeam ca venise doar in vizita dar avea intr-o punga un marker, 3 cartoane, si o cutie de bomboane.
a scos markerul, a scos cartoanele.a scris ceva pe ele. apoi mi-a dat bomboanele si s-a intors cu spatele la mine si mi-a aratat cartoanele pe rand.
pe primul scria : "vreau sa iti spun ca te iubesc ENORM" pe al 2-lea " si cu ocazia sfantului valentin vreau sa iti pun o intrebare mai indiscreta" iar pe al 3-lea[ adica ultimul ]scria "vrei sa fi cu mine? [ p.s.: i love you!].
cam acesta a fost cadoul meu.
ELblushing

| Aleeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Pai am primit o bratara de aur cu numele meulove struck Un trandafir si o inimioara