| Simo` a întrebat:

Ce ati primit de Valentine`s day? Ce ati facut cadou? happy

10 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Am primit iubire si am daruit iubire, la fel ca in fiecare zi. love struck

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Un mare

0hee hee

Faza e ca nu am prietenwinkingpoate de asta?
Dar am primit de faptthinking un ceas de la mama mea marca Avon.
Tu, ce ai primit?

| andreea7520 a răspuns:

Pe mine mă seacă chestiile astea, cadourile se dau când simţi, nu când trebuie! N-am făcut nimic cadou şi n-am primit nimic cadou pentru că prietenul meu a fost în alt oraş atunci, oricum nu-mi plac chestiile gen, cum am mai spus, eu fac cadouri când simt, nu când trebuie! happy

| Love4ever.EU a răspuns:

Nici nu am primit! Nici nu am daruitlaughingwinking nu ca e bine asa?

| Te besk a răspuns:

O imprimanta

| ady2607 a răspuns:

Eu am facut cadou un buchet de trendafiri albi cu roz. Dar a fost o coincidenta ca s-a intamplat sambata(nu duminica), deoarece nu cred in valentine's day. Mi se pare o imbecilitate, o metoda nascocita de comercianti de a-si vinde marfa. Si eu chiar sunt romantic...big grin

| alecs871 a răspuns:

Ce am primit cadou de Valentine`s day? O zi de munca. Ce am facut cadou? Multe-multe injuraturi.

| TutiQ a răspuns:

Da, nu cred in Valentine's Day. Si as fi atat de multumita daca as primi ceva in zile obisnuite, nu doar de Craciun/24 februarie/8martie etcoh go on. In fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam prieten asa ca n-am primit si am incercat sa ma bag ca unu da nu ma place m-au ajutat o gramada de fete sa ma bag ca el

| andrada222 a răspuns:

O pernuta personalizata cu o poza cu noi. O ador:X:X:X