| LonelyW0lf a întrebat:

Care credeti ca ar fi sansele ca o fata sa accepte sa aiba o relatie cu un baiat daca acesta este cu 3 ani mai mic decat ea (ea avand aproape 23 de ani, el aproape 20)?

6 răspunsuri:
| rebeca a răspuns:

Buna,
Din punctul meu de vedere totul depinde de cat de bine se inteleg si evident daca se plac.
Am inteles ideea ta, ca el e mai mic si majoritatea fetelor doresc un baiat de aceeasi varsta sau mai mare. Aici se pune problema de cat e ea de matura si daca varsta reprezinta un criteriu pentru ea in a-si alege iubitul...
Pa, pa.

| SimonaQs a răspuns:

Nu conteaza ce varsta au sau cat de mare este diferenta dintre ei... Conteaza sa se inteleaga, sa se iubeasca. Acum depinde si cum gandeste fiecare pentru ca unii zic ca sta cu ala mai mic ca ea dar nu conteaza atata timp cat ei se inteleg bine si exista armonie in relatie.

Bye Bye :*

Răspuns utilizator avertizat
| maryus83 a răspuns:

Nu iti poate spune nimeni ce sanse ai cu o fata doar dupa varsta.asta depinde doar de ea.in primul rand trebuie sa te placa fizic, apoi totul depinde de tine.eu zic sa incerci.bafta

| Myvoiceroman a răspuns:

Daca il iubeste, nu vad problema.