| zozolyyop a întrebat:

credeti ca este ceva anormal... ca o fata sa aiba o relatie cu un baiat mai mare cu 4 ani decat ea si ea sa fie mai mica? big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt relații care au o diferență și de 20 de ani!
Tu ce vârstă ai, cred că tu ești cam micuță?
Pa, pa.

| ionika17 a răspuns:

Da eu zic ca da. Daca wa iubiti dragostea nu are varstahappybafta

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu e deloc anormal dar acum depinde si ce implica acea relatie.Adica citeam zilele astea o intrebare pe TPU, a unei fete de 12 ani care era cu un tip de 16 ani si ii cerea sa faca sex.asa ceva mi se pare indiscutabil. e o prostie.si aia era o copila cum sa ii ceara asta.

dar daca e doar diferenta de varsta si tu esti fata desteapta si stii cum sa il temperezi e binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formulează întrebarea pe varianta scurtă pentru că dacă cineva este mai mare decât altcineva, implicit acel altcineva este mai mic cu acelaşi număr de ani.
În al doilea rând, nu putem aprecia asta fiindcă depinde de multe lucruri - categoria de vârstă, în special, deoarece după o anumită vârstă, 4-5-10 ani nu mai reprezintă o diferenţă semnificativă. Dar la adolescenţă e bine să fii precaut, intenţiile uneori fiind discutabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. De ce nu? Dragostea nu are varsta :X. Daca cei 2 se iubesc cu adevarat atunci varsta nu conteaza :X:*.

Pwp :*