| Yasmin875 a întrebat:

Credeți ca o fata înaltă poate avea o relație cu un băiat mai scund decât ea?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa si? Nu conteaza. Normal ca sunt prosti care rad dar in fond nu veti trai cu ei. E treaba voastra. Daca as mai fi tanar nu m-ar impiedica nimic sa iau o femeie mai inalta ca mine desi este cam greu sa gasesc una, eu avand 1, 90.

18 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tatal meu avea 1, 70 si mama 1, 80.

| Yasmin875 explică (pentru Salontanul):

Eu am 1.75 si iubitul meu are 1.60.sad

| Yasmin875 explică (pentru Salontanul):

Ești cu 15 cm mai înalt ca mine. Poti sa găsești una mai inalta.Sunt handbaliste de 2 metri.

| Salontanul a răspuns (pentru Yasmin875):

E! S-a dus vremea. Si pe vremea mea erau inalte dar foarte rar. Multumesc pentru funda! Sa fii iubita!

| Salontanul a răspuns (pentru Yasmin875):

Asa si? Nu conteaza. Normal ca sunt prosti care rad dar in fond nu veti trai cu ei. E treaba voastra. Daca as mai fi tanar nu m-ar impiedica nimic sa iau o femeie mai inalta ca mine desi este cam greu sa gasesc una, eu avand 1, 90.

| RAY a răspuns:

Eu personal nu as sta cu una inalta, dar orice e posibil dar cei mici sufera de complexe de inferioritate, gelozie, complexe etc

| mihai69 a răspuns:

Desigur! e chiar recomandabil, dar puține au acest curaj.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| SG1995 a răspuns:

Nu, e un sacrilegiu, cum să crezi asta? laughing Ce întrebări. rolling on the floor

Deci da, poate avea o relație un băiat mai scund nu e nicio problemă.

| DrGoogle a răspuns:

Poate avea daca se iubesc dar, o sa se simta naspa baiatul, mai ales daca iesiti undeva si tu iti iei tocuri si ai sa fii mult mai inalta.

| DaCumSaNu a răspuns:

Nu este posibil.

| anoniiim1807 a răspuns:

De ce nu? Daca se iubesc...

| DroIja a răspuns:

Dacă au aceeași religie și iubesc amândoi câinii.

| GandesteRapid a răspuns:

Daca voi va iubiti, nu conteaza anii inaltimea si altele.
Nu trebuie sa-ti pese de parerea altora.
Daca voi va iubiti...e perfect. Asta e tot ce conteaza.
Nu fi descurajat.Ia-o ca pe o provocare. Crezi ca esti primul baiat care e cu o fata mai inalta decat el?
Sigur ca nu.
Sper ca te-am ajutat. Poate funda?

| Yasmin875 explică (pentru GandesteRapid):

Sunt fata, prostule. Uita-te la poza mea de profil.

| MoonWolf a răspuns (pentru Yasmin875):

Fata? happy, deci tu esti Jen Selter? Si ce m-ai chestie, nu ti-ai updatat poza de profil din 2014. C:

| Andrei122001 a răspuns:

Daca ajunge sa faca o **** buna...da

| XxAdolescenta69xX a răspuns:

Nici o sansa

| ion2222 a răspuns:

Buna, hai sa te dau exemplu chiar pe mine cand aveam doar 16ani,
m-am indragostit de o fata de la mine din clasa, dar multi mi-au zis ca nu e posibil sa fiu cu ea pentru ca aveam doar 1.60 si ea 1.80. tot timpul am avut incredere in mine, si m-am trezit ca sunt cu ea impreuna, dar a inceput si gura lumii, "uite la asta ce dracu a vazut fata asta la asta" sau "asta sigur bani" sau "rar mai vad asa ceva" "pacat de fata asta frumoasa ca sta cu piticul asta de gradina" ea auzea tot felul de vorbe dar nu conta pentru ea pentru ca eu stiam cum sa o apreciez, sa simta bine etc dupa un an de relatie supriza am inceput sa ma dezvolt si sa ajung la 1.80 si pana la 21 de ani aveam 1.90 in ziua de azi m-ai am crescut doar cu 2cm si am 1.92 concluzia e simpla nu conteaza daca fata sau baiatul are 1.50-1.90 conteaza daca te face sa fii fericita cred ca te-am fost de folos