| SWEETY777ffff a întrebat:

Care credeti ca e cel mai rau lucru care il poate face un tip cand ii spui ca il placi dar el nu simte la fel?

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Daca e un nesimitit va rade de tine in, cel mai rau caz.ce altceva ar putea sa-ti faca? dar cred ca orice baiat s-ar simti magulit daca ar sti ca e placut de o fata.

| ClaraGoth a răspuns (pentru anss23):

Nu cred ca orice baiat. eu m-am indragostit de un coleg de clasa nu prea dragut, dar mie mi-a placut asa cum e. multe prietene mi-au zis ca e prea naspa pentru mine. nu le-am ascultat, iar la bal i-am marturisit ce simt. pur si simplu a plecat fara sa zica nimic, apoi la liceu a inceput sa zica la toata lumea ce am facut si cum am indraznit eu sa-l intreb asa ceva.

7 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Salut, sa rada te tine...
S-au sa se "combine" cu tine doar pentru a-ti rani sentimentele

| Criss003 a răspuns:

Sa vorbeasca cu tine ca si cum nu ar stii ca il placi si sa te lase sa iti faci sperante si in plus sa se mai laude ca sta si cu tine. P.S: parerea mea big grin

| Crisuc a răspuns:

Pai, poate sa rada de tine, sa te ia peste picior, apoi sa raspandeasca zvonu' la toata lumea, precum ca il placi si alte din astea, intr-un fel sa te aibe la mana cu ceva happy

| simona223 a răspuns:

Sa rada.sa spuna la toti.sa te evite.sa isi bata joc de tine impreuna cu prietenii lui

| Diiiidi a răspuns:

Sa rada de tine happy

| BonneLess a răspuns:

Referitor la baietii de cartier, o sa rada de tinewinking