| Sandra_9151 a întrebat:

Cum credeti ce simte baiatul pe care il placi si el stie de asta sa-l vezi pe el cu alta fata?

Răspuns Câştigător
| HackMyWorld a răspuns:

Ce simte el cand e cu alta? Pai in el exista un sentiment de mandrie, isi zice: haa ia uite eu umblu cu asta si cealalta e inebunita mama ce gicolo sunt. cam asa sunt toti baietii din ziua de azihappy succes

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ce vârsta ai tu și ce vârsta are el și ce făcea cu fata respectivă? Poate nu era nimic sentimental între ei doi. Sau poate nici cu tine nu face nimic, și nici cu aia. Dacă faceți deja sex împreună și el umblă și cu alte femei este mai împuțită treaba.

| zippit a răspuns:

Draga Sandra eu trec printr-o situatie trasa la indigo dar nu cred ca baiatului acela ii pasa de mine adica doar cred. oricum eu nu suport sa ii vad impreuna pentru ca plang instant

| HackMyWorld a răspuns:

Gigolo pardonhappy

| FreddieMercury a răspuns:

Simte mila. Pentru tine. Asa cum ar trebui.

| Machiavelli_3716 a răspuns:

Editeaa-ti intrebarea ca nu inteleg nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

reformuleaza intrebarea