| anonim9292 a întrebat:

Care credeti ca se uita mai mult la filme porno, fetele sau baietii? Oricum ele nu recunosc cu toate ca se uitahappy

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Iar voi nu recunoașteți că vă interesează sexul, pe primul loc!
Pa, pa.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fetelor le curg balele numai cand pomenesti de sex, dar nu stiu de ce nu vor sa recunoasca, de parca noi baieiti suntem prosti si nu ne dam seama ce naive. ele sunt pe sistemul "lasa-ma-mi place"

| RAY a răspuns:

Si fetele trebuie sa invete sa faca sex deci se uita si ele, asa agata si ele un bogatas daca fac ce fac alea in filme

| Emilian65 a răspuns:

Se uita la filme porno, atat fetele cat si baietii in aceeasi proportie.

| LoveSleep a răspuns:

Tu o să-ți dai laba și pe răspunsurile astea, deci băieții.

| Lawliet14 a răspuns:

Baietii se uita mai mult dar nu e regula generala. Cunosc fete care se uita la ele mai detaliat decat baietii. Oricum fetele urmaresc cu suspans scenele de dragoste din telenovele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti se uita mia mult dar si fetele o fac doar ca nu o spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai*

Răspuns utilizator avertizat
| Raskolnikow a răspuns:

Ambele tabere cu accent insa pe baieti, iar fetele prefera sa experimenteze intre ele mai degraba tongue

| MickeyMouseLove a răspuns:

Bisexuali