| LanguageMaster a întrebat:

Care credeți că sunt cele mai bune locuri în care poți cunoaște o fată?

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

La biserica.

| Mosotti a răspuns:

La liceu! De acolo se vede daca arati bine, deja de acolo iti faci prietena, ai f multe fete in liceu care te vor place, si vei simti puternic asta, deci mai greu se mai ajunge sa ajungi dupa aia fara.

Dar locuri sunt petrecerile, locul de munca, cercul de prieteni unde poti cunoaste.
Deci dupa cum vezi daca in liceu nu prinzi trenu`, e mai greu dupa.
Si s-ar putea sa fie si mai greu, pentru ca daca in liceu erai invizibil, sansele-s mai mici si dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata singura și fidelă, probabil pe luna, că majoritatea sunt luate. Restul numai panarame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin intermediul anturajului e cel mai ușor.

| LanguageMaster explică (pentru anonim_4396):

Concret la ce te referi când zici anturaj?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Ma refer la cunoștințe, cercul de prieteni dacă nu prin neamuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta încă o dată și ți s-a răspuns în număr suficient. De ce insiști?

Răspuns utilizator avertizat
| OniChan666 a răspuns:

Club.

| SarmauaOparita a răspuns:

Pai de obicei le poti gasi in cimitir sau la lidl nu este nicio cale de mijloc