| sergiu25bc a întrebat:

Care din noi barbatii de pe TPU si-ar dori 1 femeie ca din acest videoclip. P. S doresc doar barbatii sa raspunda, www.youtube.com/watch?v=PG1lUZGzYlE
dar ca sa ai o asemenea femeie trebuie sa fii putred de bogat?

15 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Tin sa entioneza ca nu este adevarat...trebuie sa stii sa vb cu o fata.nu banii te fac fericit... dar... sper canu te referi la fotomodele

| cotzobel a răspuns:

Eu as fii curioasa care dintre voi barbatii nu ar vrea o femeie asa...care ar prefera mai degraba o femeie mai modesta, nu chiar asa de frumoasa dar care sa stie sa iubeasca o pers indiferent de starea lui materiala? ...scuze ca am rasp si eu cu toate ca nu sunt barbat.

| alexam a răspuns:

Poti avea ORICE femeie, dar nu carcasa conteaza. cei ce sunt putred de bogati au cele mai frumoase femei, dar cele mai reduse mintal, din pacate. Asa ca daca tot vrei o super femeie, sa aiba si something in her brain

| claudiarebecca a răspuns:

Treci pe langa fete care arata asa in fiecare zi pe strada. odar ca sunt ceva mai imbracate si nu le observati voi laughing

| rita a răspuns:

Putin misogin? dc fara fete?

eh uite eu cred ca se gasesc greu fete din astea neinteresate de bani, care au ele, se ingrijesc si isi permit sa arate bine. oricum ai idealuri mari. multumeste-te la o forma mai umana! nu toate fetele pe care le vezi pe strada sunt urate sau femei usoare... cine stie ce se ascunde sub haine de fapt?batting eyelashes

| claudiu89 a răspuns:

Daca vreunul apuca macar sa aiba vreo conversatie placuta cu ele ar fi cevahappy

| sleepersev a răspuns:

Nu trebuie sa fii putred de bogat....doar bogat. laughing
Banuiesc ca daca te iubeste suficient de mult...se poate si fara bani, au ele destui bani. Problema este cum sa le faci sa se indragosteasca de tine. Ca sa se indragosteasca de tine trebuie sa petreci timp cu ele, iar pentru asta ai nevoie de bani. Daca nu ii ai, nu petreci suficient timp cu ele, nu au ocazia sa se indragosteasca de tine si sa te iubeasca neconditionat.
Naspa.

| simpluEu. a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa fii putred de bogat.trebuie doar sa ai o masina sport, o minte mai rapida ca masina.bani in buzunar nu cred ca trebuie asa multi.in maxim o luna de zile o ai la pat si ai sa fii cel mai fericit din lumelaughingsucceslaughing

| redbull a răspuns:

Atunci o sa ai o femeie dinaceea atunci cand o sa mergi pe strada in miez de noapte si in spatele tau te urmaresc 2... cand te intorci cu fata trag fiecare cate 1 glontz si o iau la fuga... dupa 1 min. te ridici de jos si nu sti de ce nu ai murit... te uiti mai atent si observi k amandoua gloantele au lovit cela 2 teancuri de 500 Eruo din buzunarul de la piept...

Deci trebuie sa fi Blindat de bani ca sa ai una dinaia laughing

| alecs_6027 a răspuns:

Poi cred ca toti barbatii si ar dori o astfel de femeie... dar depinde si ce are in dovleaclaughing... daca e moarta dupa bani... e clarlaughing...mai bine nulaughing.si nu trebuie sa fii neaparat putred de bogat... daca te place asa cum esti va sta cu tine si cu si fara banibig grinhee hee

| hugin a răspuns:

Ok toti. Si cei care spun ca nu-si doresc asa o femeie MINT.
Sa fii bogat? Nu cred. Cred ca trebuie sa fii totusi,, Putred,, de norocos. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, inca nu le-am auzit vorbind, ca mie mi se blegeste daca nu sunt in stare sa vorbeasca inteligent. Si 90 % nu sunt in stare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putred nu, dar asa cu putin mucegai nu ar strica.nu de alta dar intretinerea si asigurarea costa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, are nevoie de unu' putred de bogat pentru sponsorizare si de mine pentru jucarie rolling on the floor

| bidepa a răspuns:

Mai fratele meu ce sa zic daca vrei sa ai o femeie ca aia iti trebuie bani