| alexandra0000_2314 a întrebat:

Ce credeti despre o femeie care sta cu un barbat numai pentru ca este putred de bogat?

Răspuns Câştigător
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Nu as vrea sa fiu in situatia lui,nu este corect, dar daca se vorbeste de tine, crede-ma nu esti singura ...incearca sa te pui in situatia lui.

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

O fata care stie ce vrea love struck

| AnnaMaria a răspuns:

O c*rva materialista

| swettylove a răspuns:

Simpluu...materialista

| eurynomus a răspuns:

Prostituate

| Frumushica96 a răspuns:

Femei Proaste le trebuie numa bani sa-si cumpere de toate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai au motivele lor. Poate au fost sarace inca din copilarie si asta le-a ambitionat sa-si gaseasca un sot cu bani ca sa nu duca lipsuri.
Mi se pare dezgustator, mai ales daca gaseste unul cu vreo 20 ani mai batran sad
E urat, doar femeile care sunt sigure decat pe frumusetea si viclenia lor pot face astea. Nu sunt in stare sa-si cladeasca o viata frumoasa prin munca si daruire, asteapta sa li se ofere Bmw-uri, haine si accesorii scumpe de la "iubitelul" lor...
oh go on Sincer sunt un mare prost exemplu pentru generatia asta...
Mi-as dori ca pe viitor oamenii sa se schimbe si sa renunte la egoism, orgoliu, foamea de bani si de putere.

| GerontofilulCel a răspuns:

Bitch.

| Calynyc a răspuns:

Femeie desteaptawinking...