| Marius22222222222 a întrebat:

Care e cea mai faina experienta sexuala a voastra? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Primele dati cu actualul meu iubit.
Am închiriat ceva foarte drăguț si am petrecut câteva zile și nopți impreuna cu cina, bai calde, filme si iti dai seama fiind primele dati de sex au fost in toi.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ei, dar ce știi tu de scândura de lemn găurită...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Prima, pe plaja goală, cu fundurile în nisipul plin de scoici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Toate.

| Sofer a răspuns:

Pe o plaja.

| Willis a răspuns:

Să visezi că faci ceva ce îți dorești, și după ceva timp scurt, să se și întâmple.
De exemplu, un 69.

Aia sublimă ce a avut loc între mine și ea - ambii conectați la conștiința colectivă și transformați în energia unor două supernove, pe culmea exterioară a unei superbe găuri negre situată la marginea superclusterului Virgo, undeva la 44 megaparsecs de tot ce e uman.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Singura mea experienta sexuala a fost cand i-am facut degetica unei fete, atat, altele n am avut