| bilalala a întrebat:

Hello! Cum a fost prima voastra experienta sexuala?big grin

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Naspa.
Eu aproape 14 ani, tipa peste 30.Ma uitam ca vitelul(sa nu zic bou deoarece eram mic atunci) ce face ea acolo si nu simteam nimic,prezervativul ma strangea,apoi s-a culcat si nu am reusit termin, a inceput un oral, dar degeaba tipa nu prea se pricepea cu copiii big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Twatwaffle a răspuns:

Ma,ti-e nu ti-a spus nimeni ca prima oara doare al dracu si nu simti aproape nimic, culca-te ma anomalie internauta ce esti sau mai bine du-te la treaba daca esti asa curiosstraight face

| bilalala explică:

@Styx: mai "tata", se pare ca te-ai distrat bine de tot... daca intr-adevar ai avut parte de prima experienta, si atunci te tineai tot de misto-uri?

| bilalala explică:

De ce te **** pe tine grija sa imi raspunzi la intrebare?