| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima voastra experienta sexuala?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe la cateva luni, mi a pus doctorul un supozitor

| AirănMeidăn a răspuns:

......nu vreau sa vorbesc despre asta!

| DarthRevan a răspuns:

In mod, normal asta e ceva intim.Nu conteaxa cand.Conteaza cu ce persoana si ce fel de iubire e. Poate fi bazata pe bani sau pe o relatie serioasa.Depinde ce persoana esti si ce cauti. Femeile nu prea inteleg ca atunci cand iti deschizi picioarele.Nu deschizi doar fizicul cat si spiritul.Sexul se face atunci cand chiar te iubesti si iti doresti sa fi cu persoana aia.Mai nou filmele xxx si toti copii vor sex.

| DarthRevan a răspuns:

Din pacate adolescenti au tot mai multi hormoni, si nu se mai controleaza.Alegi intre animal sau om.Irational sau rational.

| Petrica1337 a răspuns:

Acelasi lucru l-am intrebat si pe un prieten, dar la care el face: "Ba acuma la 16 ani, da nu eram dezbracati de tot, doar asa prin haine" rolling on the floor)))))