| Sfinnx a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta sexuala?

10 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Super.

| mimiwewem a răspuns:

Dureroasă.

| mihai69 a răspuns:

Singulară! (eram doar eu și cu mine, desigur!)

| uninvited66 a răspuns:

Am dat o clanta pe niste guma de mestecat la 13 ani laughing))

| mirceaneb a răspuns:

A fost foarte frumoasa

| Gaby_Patrascu_1988 a răspuns:

A fost frumoasa si un pic de durere care se trensforma in placere, dar a ta cum a fost daca ai inceput viata sexuala love struck

| Sfinnx explică (pentru Gaby_Patrascu_1988):

eu nu mi am inceput inca viata sexuala :]

| Gaby_Patrascu_1988 a răspuns:

Si cum ai vrea sa iti pierzi virginitatea daca ar fi, in un loc romantic sau ceva mai rebel :d

| melania23 a răspuns:

Am fost cam stresata, speriata, nu de actiune in sine, ci mai degraba de cum ma voi simti dupa aceea. Durerea nu a fost insuportabila, dar nu este cea mai placuta senzatie - oricum dupa aia devine tot mai fain (asta daca nu descoperi ca de fapt el nu te iubeste si este doar un golan - ca-n cazul meu...)

| nathalie20 a răspuns:

Buna happy eu practic nici nu mi-am dat seama cand m-a dezvirginat, n-am simtit nici-o durere... doar dupa, dar ft putin happy