| VladIlle a întrebat:

Care e cea mai rapida cale sa iti cresti penisul?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Metoda cu caramida aruncata pe geam. Bineinteles care in prealabil a fost bine "ancorata" de penis. big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca este la serios... pastile.
Daca nu... penisul creste odata cu varsta.
Sau stai, asta se incadra tot la prima? laughing

| Emilian65 a răspuns:

Singura crestere rapida a penisului este cresterea naturala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei un propagator, il umpli cu turba si il plantezi acolo.Sa nu uiti, sa il uzi zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatueaza-ti pe organ un penis mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt ce tatuaj...
o sa sara Ninikityy de pe bloc! hai sa o vedem!
ce ma oftic ca nu am penis sa mi se scoale si mie...

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Te legi de el cu o cordelina elastica si sari!
Asta este cea mai rapida!
In alta ordine de idei, exista triburi care poarta greutati atarnate de obiectul munci, iar dupa ani de zile de mers pe jos cea mai mare parte a zilei cu o greutate, si fara a purta lenjerie intima sau haine, pot ajunge sa castige chiar si 2-3 cm.
(Metoda mai putin rapida)

| Andreiu68 a răspuns:

Faci sex odata si e de ajuns, daca poti sa faci se multe ori e bine.Eu am facut sex prima data in decembrie 2015 si aveam 15, ceva cm in erectie, acuma am aproape 17cm in erectie.Ideea este ca odata ce incepi viata sexuala penisul incepe sa creasca, deoarece se decaloteaza penisul, ata se face elastica si nu il mai,, trage", se lungeste(creste) mai usor si repede