| ReZiSTorr a întrebat:

Care e cel mai ok mod sa-i spui unei fete ca iti place de ea, cu toate ca nu ai vorbit cu ea de vreo 2 saptamani aproximativ?

5 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Ii spui fata in fata. Eu unul nici nu mai chinui ca oricum stiu ca voi fi refuzat ca nu sunt vreun cocalar cu BMW si vila de lux cum le place lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ce gandesti, nu ca iti place de ea ci ce iti place la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,, sau cel mai probaBil iti da bock. Degeaba ai bani/muschi/masini daca n-ai nimic in caP.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pur si simplu îi spui ca o placi nu ca esti îndrăgostit de ea pentru ca e într-adevăr o diferență. Succes!

| MualimAl09799 a răspuns:

Îi spui că îți pare RAU că nu ai mai vorbit cu ea că trebuia să te gândești la ceva înainte de a face un pas! Și apoi ii spui ce simți pentru ea și vezi cum reacționează