| alina_3473 a întrebat:

Care e cel mai romantic lucru pe care la facut iubitu sau iubita voastra?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Cam tot ce face mi se pare romantic. Cel mai mult imi place cand imi spune ca ma iubeste de o mie de ori pe zi, sau cand sunt suparata si plang, ma i-a in bratze si ma saruta, ma strange si imi spune ca ma iubeste cel mai mult day dreaming [deja mi s-a facut dor de elon the phone. Gesturi minore, dar imporante pentru mine day dreaming love struck

9 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Multe lucruri...
- mi-a adus de ziua mea cadou un buchet de flori
- la inceputul relatiei imi aducea in fiecare zi cate o ciocolata
- mi-a facut cadou doua carti pe care mi le doream foarte mult
- mi-a scris biletele in care mi-a spus ce simte pentru mine si cat de mult ma iubeste
- a facut ca prima noastra noapte impreuna sa fie divinawinking...etc.

lolita
| lolita a răspuns:

Al meu nu era in oras si cand am ajuns acasa de la lucru m-am trezit la usa cu un buchet mare de trandafiri. il comandase pentru mine, mi s-a parut chiar foarte romantic.

| Malvina24 a răspuns:

Am facut dragoste inconjurati de lumanari, trandafiri pe si pe langa pat, am mancat bomboane de ciocolata in forma de inima, am ciocnit cu un pahar de sampanie si ne-am spus unul altuia cat de mult ne iubim! a fost minunat!

| Smarandica a răspuns:

Harciog?thinking de ce sa puna florile intr-o vaza cu motorina in ea.nu inteleg. explica-mi si mie dc ar face astalaughing.
si ca sa raspund la intrebare, cred ca cea mai romantica faza o fost urmatoarea.Anul asta de Valentine's day eu eram racita.si pe langa cadoul ce mi l-o oferit, o pus si un pachet de servetele si o scris pe fiecare cate ceva.si acum il mai pastrez.Pe primul o scris " Mi-ai zis ca esti racita, ti-am luat servetele!laughing :*" si pe restul tot asa chestii frumoase

| multimoak a răspuns:

Mi-a promis un martisor si a venit cu un buchet de flori pe care nici macar nu stia cum sa mi-l dea rolling on the floor(tin sa specific ca nu este romantic) si mi le-a trantit in brate si a zis sa ma tin de ele. Plus ca mi-a scris si un biletel: "Bucura-te de ele, fa-le poza ca altele nu mai vezi! Cu dragoste, eu" laughing Si cand l-am intrebat de ce nu a luat un martisor, mi-a zis ca-i era lene sa mearga prea departe, si ca floraria era in drum spre casa mea...
Si cam asta e romantismul nostru!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva romantic, mda... a fost super! am facut o baita romantica, cu vin spumant si fructe, SI IN APA erau multe multe petale de trandafir alb si rosu! A fost o seara nemaipomenit de frumoasa nu am sa uit niciodata acea seara!
Uite.pe linga asta au fost mult mai multe lucruri romantice pe care mi le-a facut iubitul.Il ador...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind i-am daruit flori mi-a zis ca tine atit de mult la mine incit o sa puna florile intr-o vaza cu putina motorina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calupaianjen, de ce e romantic o muscatura de fundulet? I-a ramas carne intre dinti?