| Notme a întrebat:

Care a fost cel mai romantic lucru pe care l-ai facut pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| cris82ro a răspuns:

Am fost la munte cu ea, am urcat intr-o zi cu soare pe caraiman, la crucea caraiman si i-am cerut mana! happy Si ea mi-a dat cu flit de Sf. Valentin dupa un an laughing)) Tare nu?

11 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Si eu am cumparat un tort mare prietenului meu (acum sot) si l-am mancat aproape tot noi doi in zilele urmatoare. El de exemplu a facut rost de o carte rara de psiho pe care eu o pierdusem de la biblioteca si am avut ce returna.

| Leea1234 a răspuns:

I-am cumparat un tort de ziua lui...si l-am mancat doar noi doi...si numai noi stim in ce imprejurari!
poate acum...nu suna romantic... dar a fost... cel putin pentru el nu mai facuse nimeni asa ceva!

| Leea1234 a răspuns:

Si pentru ca nu ma pot abtine... cel mai romantic gest pe care l-a facut cineva pentru mine a fost pe la 13 ani, cand un vecin, mai mic ca mine cu un an, mi-a adus o floare de salcam... floare pe care eu o vazusem in acea dimineata cand mergeam la scoala impreuna!
cand m-am intors la 14:00 floarea nu mai era...si ma mira ca era tocmai in varful salcamului, si ma gandeam ...cine s-a suit pana acolo sa o rupa!
acasa am aflat raspunsul!
mi s-a parut atat de romantic si inocent gestul lui... avea 12 ani!

| yuli10 a răspuns:

Am aranjat sa mergem un weekend la munte. am gasit transport, am facut rezervare la cabana, m-am ocupat de toate detaliilebatting eyelashes si cu doua zile inainte de plecare i-am zis sa-si faca bagajelu ca avem treaba tongue a iesit bine desi in general sunt foarte dezorganizata.

| devilll a răspuns:

Iam cumparat un inel si i l-am oferit la 12 noaptea deziua ei pacat ca mam chinui pa degeaba

| sigmanet a răspuns:

Eu, cel care scrie din spatele contului sigmanet, am facut o rezervare intr-un restaurant elegant si i-am oferit iubitei o cina speciala. Apoi acasa am continuat cu petale de trandafir, sampanie, lumanarele...

| meyryi a răspuns:

I-am aratat cat de mult il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ziua lui i-am cumparat un trenulet, pentru ca si l-a dorit in copilarie, sa stiti ca si oamenii mari pot fi copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am renuntat sa mai suflu nasu in timpul mesei, cum fac taranii pe cimp. Adica stringi nasu' cu doua degete, sufli puternic si scuturi minahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am urlat in gura mare pe strad cat de mult o iubesc

| inferno123 a răspuns:

Iam rupt coastele