| Antraxxxu a întrebat:

Care este cel mai romantic lucru pe care l-ati facut vreodata pentru persoana iubita

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Singurul care mi-a venit acum in minte...
Cel mai romantic lucru pe care l-am facut a fost prima noapte de dragoste intr-o atmosfera cu totul perfecta. Ce nu as da sa retraiesc acele emotii love strucklove struck

| Heather2001 a răspuns:

Pai...o declaratie de dragoste uite cum am facut: m-a intrebat daca e ceva ce nu pot sa fac si i-am zis ca nu pot sa-mi iau ochii de la el. apoi i-am spus ca il iubesc si ca el este cel Mai important din viata mea si l-am sarutat romantic... ooff ce buze dulci avea love strucklove strucklove struck niciodata nu voi uita momentul ala

| cherrybomb a răspuns:

M-am pus in genunchi si l-am implorat sa nu plece in Italia la parintii lui.

| Christian_4155 a răspuns:

I-am scris o piesa! :) Eu sunt baterist in trupa Necso, iar Believe In Me este piesa care i-am scris-o si o puteti asculta pe facebook :). www.facebook.com/NecsoBand