| lovenotsex a întrebat:

Ce considerati ca ar fi cel mai romantic lucru facut pentru persoana iubita? Si unde?

Răspuns Câştigător
| sasha a răspuns:

Pai un picnic' la lumina lunii mi se pare cel mai romantic, eu nu am luat un picnic' cu prietena mea dar in schimb intr-o seara mi-am luat o patura m-am dus la ea am luat-o si am stat in jur de 3 ore si am privit cerul care era senin, foarte romantic, deci seara/noapte e cel mai romantic moment indiferent de imprejurimiwinking. bafta si distractie placuta, sa va iubiti mult happy

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai romantic lucru este o partida de amor. Si sa ii demonstrezi pana ajungeti in aceasta situatie, in timpul actului dar si dupa ca o iubesti cu adevarat.

| claudiu123 a răspuns:

Sa-i da-i un cadou... sa-i demostrezi ca il iubesti locul... restaurant, chiar pe bloc, la tine acasa, etc f multe variante decide una dintre ele eu am dus-o pe prietena mea la restaurant si i-am dat un lantic de argint cu inisiala S de la Stefi big grin

| lavynika a răspuns:

"Tavalitul"laughing pe iarba, vara, cand ploua.

| selef a răspuns:

Dezechiparea in dormitor.

| AndreeaWildVine a răspuns:

O cină romantică cu lumânări şi apoi un film de groază cu popcorn şi cu îmbrăţişările iubitului(iubitei) asta acasă.

Pentru cei mai bogaţi: o croazieră romantică pe apă sau o plimbare prin pădure primăvara.

Sau: happy o "greşeală" de cazare la mare când eşti cu prietenii... Fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii zic eu cu tine nu mai vreau nimic si iti doresc tot binele din lume bafta si sa-ti gasesti pe cineva care te merita