| SunshineSunrise a întrebat:

Care e chestia cu sânii? Mereu am fost complexata din cauza lor chiar dacă nu sunt cei mai mici din lume, gen am 90 și ceva la cupa, doar ca mi se pare ca am o forma "nasoala" la ei, gen nu am sfârcuri, apar doar dacă îmi e frig sau ma excit și sunt sub forma de portocala. Sunt fete care au sânii mai mici decât mine, au vreo 50 60 la cupa și toată lumea îmi zice ca as vrea eu sa am sânii aia rolling on the floor) gen de ce as vrea sa am sânii mici? Care e problema? nu pricep Gen e una pe Youtube Flavia Barbu (zici ca e melc la fata) și una Marilu care are doar piept fără sani și toată lumea zice ca as vrea eu sa am sânii lor si chestia e ca sânii lor sunt mai mici decât ai mei cu 20 de marimi. De ce mi se zice asta? Deja devine deranjant

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Honey tu ba bati pe altele, le spargi gura, acum esti si complexata si frustrata, cei cu tine oare?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Care e chestia cu sânii?
sanii conteaza ca marime, dar fiecare baiat are preferinte diferite, desi nu vad de ce trebuie sa te deranjeze ce isi spun alti

| RAY a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Https://www.google.ro/......ps?/search

da-mi un exemplu cu sanii tai

| Violleta2022 a răspuns:

Fetita, daca tu ai masura 90, inseamna ca este vorba de circumferinta spatelui nu de cupa de sutine, in sine.
Cupa se masoara prin litere: A, B, C, D, DD, E samd
Daca ai cupa A este cea mai mica masura, fiind cam de masura unei masline laughing
De la cupa B in sus, se poate spune ca ai ceva sani.
Deci, ce masura la cupa ai?

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza-le si interpeleaza-le pe Gwen Stefani si pe Eve de ce sanii lor asa mici cum sunt de faot, cu toate acestea sunt admirati de numerosi barbati? :)
https://www.youtube.com/watch?v=9rlNpWYQunY
https://www.youtube.com/watch?v=Wt88GMJmVk0
Si la urma urmei trebuie sa admiti si tu ca sanii sunt priviti in mod diferit de catre barbati si din acest motiv sunt minunati cei care ii plac fiecarui barbat in parte. Multa sanatatE!

| Freya1 a răspuns:

Scuza-ma ca iti spun dat mie mi se pare ca tu scrii aici ca sa te lauzi.
Astepti acum ca cineva sa scrie si sa iti complimenteze sani, nu?
Daca tu crezi ca eu sau cineva cat de cat intreg la mine chiar credem ca tu iti doresti sa nu ai sani ne subestimezi inteligenta.
Ori ai sani si vrei sa te lauzi si sa primesti complimente.Ori nu ai si esti complexata.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Au sanii mult prea flescaiti, in comparatie cu taria de a te contra cu toti utilizatorii TPU.winking laughing tongue

| Freya1 a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Eu raspund abuziv? Nu tu minti si te lauzi...
Apare intrebarea ta pe forum, o faci publica am dreptul sa imi spun parerea.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru SunshineSunrise):

I-am pipait si chiar gustat; intr-adevar, sunt dilci!winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Stau foarte drepti atunci cand tu stai capra!winking laughing laughing laughing

| Freya1 a răspuns (pentru SunshineSunrise):

De ce ajutor ai tu nevoie?
Ne spui ca ai sani mari, inca perfecti in forma de portocala deci rotunzi si ai vrea sa fi plata sa nu ai de loc.Pe bune? Si eu am cupa D si ma bucur si sunt mandra da nu ma laud pe aici prosteste.
Hai fie sa zicem ca inghit galusca si ma prefac ca te cred ca vrei sa fi plata. Taiei, mergi la medic si opereazate.

Răspuns utilizator avertizat
| gheorghe699 a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Fata,stai calma, este normal sa fii invidiata, mai ales de doamne.

| LoveSleep a răspuns:

Ai încercat, nu ți-a ieșit, toți își bat joc de tine acum. Hai, rapid, alt cont, aceeași întrebare, acum ai grijă cum o formulezi.

| OldSoul a răspuns:

Ia partea buna, ii ai laughing
Unele ghinioniste nici atat nu au, si-ar dori sa aiba si ele ceva ce sa tina in sutien, indiferent ce forma anormala au.

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns:

Cupa nu se masoara cu 90winking daca ai 90 SI CUPA a. b.c d esti lata in spatewinking
Nu stim de ce ti se spune astawinking dar pot fi mari si flescaiti sau ca 2 bretele laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pune o poza, ca sa putem aprecia vorbele urate care ti se adreseaza; ca doar nu-s interzise "portocalele" de pe imugur.winking

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Gen fata, gen, ce p.k.m problema, gen, e asta, gen? Gen n-ai nicio problema, gen. Ci, gen, doar niste complexe, gen, tampite. Astea-s intrebari, gen, irelevante.
Ceea ce ma dispera pe mine, este faptul ca ai folosit "gen" de 4 ori intr-o amarata de intrebare.

| Necunoscut112 a răspuns:

Flavia aia de care spui tu ca are faţă de meld este super inteligenta şi orice fel de sâni ar avea, devine un model pentru alţii. Totul la ea devine frumos, fiind o persoană frumoasa. Tu degeaba ai sâni mari dacă in rest eşti zero.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ma rog, credeam ca zici la alta Flavia, nu ma uit la rah***ri, dar poate rămâne valabilă ideea mea potrivit căreia poţi să ai un corp foarte frumos, şi totusi să nu fii atrăgătoare. Multe femei au acel je ne sais quoi care nu se compară cu nicio pereche de sani mari sau orice altceva. Aah, si sânii mici sunt superbi. După 25 aia mari se lasa si arată naşpa.

| UtilizatorNeidentificat30 a răspuns:

Nu trebuie sa devina deranjant, nu fizicul conteaza