| Anemona2020 a întrebat:

Buna asi dori sa stiu cum pot fi sexi chiar daca am sani mici sunt complexata de chestia asta

18 răspunsuri:
| ConnstanntiN a răspuns:

Simplu! esti sexy asa cum esti happy

| Anemona2020 explică (pentru ConnstanntiN):

Daa dar eu nu ma simt adica vand vad alte fete cu si eu fara

| ChioruL14 a răspuns:

Servetele in sutien.

| doc69 a răspuns:

Sa fii sexy tine de atitudine si de comunicare nu de marimea sanilor

| bobby1990 a răspuns:

Cica fetele cu sani mici sunt bune la pat.cica

Răspuns utilizator avertizat
| Neinteresantul a răspuns:

N-ai de ce sa fi complexata. Accepta-te asa cum esti. Cine te place, te place asa cum esti! Poti ascunde acest complex, dar n-are rost. Pana la urma, daca vei agata pe cineva, tot iti va vedea sanii. Compora-te cat mai natural si bucura-te ca nu ai sanii cat capul. Daca ai sanii mari nu inseamna neaparat ca esti sexi, ci doar ca ai sanii mari. Eu unul prefer persoanele cu sanii micuti sau normali, nu-mi plac aia mari. Si nu cred ca sunt singurul.

| DrDeath a răspuns:

Din punctul meu de vedere fetele cu sanii mici sunt cele mai frumoase.Sunt cele mai dragute in interior unde conteaza cel mai mult! Succes. Sper ca te-am ajutat.Pwp

Răspuns utilizator avertizat
| Anemona2020 explică (pentru claudiu2386):

Nu daga nu i asa cel putin mie nu mi place poate la altele sper ca te am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| jokerul88 a răspuns:

Poti fi sexii si daca nu ai sanii mari! nu trebuie sa te simti complexata de acest lucru! sunt lucruri mai importante dar tu gandeste-te ca cine te iubeste, te place asa cum esti tu. fara sani mari

| MasterSpirit a răspuns:

Daca ai corp poti fi, ia-ti niste haine mulate pnm, parerea mea...

| mishuzuchan a răspuns:

Simplu pentru a parea ca ai sanii mai mari poarta culori deschise la tricouri maieuri ce porti u si incearca niste frizuri ciufulite sunt la moda si dau pozitia aia de fata rea niciun baiat nu poate rezista la asta ^^ te pup

| anonimutz a răspuns:

Depinde din ce categorie de fete doresti sa fii. Exista fete sexy care isi arata aceasta latura numai persoanei iubite, si mai exista si acele fete sexy care isi arata aceasta latura la toti. Daca esti interesata cum poti fi sexy pentru o singura persoana nu iti trebuie multa munca. Doar sa te mentii asa cum esti. Persoana de langa tine, daca te iubeste, nu va tine cont de `sanii mici`. Sper ca te-am ajutat! Funditaa!

| Anemona2020 explică:

O prietena de-a mea mi-a zis ca prietenul
ei a dezvirginato cu degetul dar ca nu i-a curs sange asta cum vine si mi-a zis ca a durut-o putin acum intrebare mea e daca ar fi sa faca sex acum ca nu e virgina ar mai dureao

| jokerul88 a răspuns (pentru Anemona2020):

Nu totdeauna cand dezvirginezi pe cineva ai curge sange...(raspunsul asta l-am citit si eu intr-o vevista) pupiciii

| Anemona2020 explică:

Uite mersi mult pentru raspuns nu te am gasit pe fb uite id meu ca sa vorbim nicolitzafetitza