| Allhambra a întrebat:

Care e diferenta dintre erotic si pervers?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Cam dificil de explicat.
Erotic, e cănd iubitul tău te mângâie pe sâni cu o panâ atunci când ești goală.
Pervers, e atunci când te mângâie cu toată găina. laughing

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Mentalitatea
Ceva erotic pentru mine poate fi pervers pentru tine

| armand69 a răspuns:

Linia de demarcatie e foarte fina.e nevoie de comunicare, asa sexul va fi superb

| 3824060673 a răspuns:

Erotic înseamnă seducție intensă, captivitate dorită. Pervers înseamnă, obraznici, vulgari, depășirea limitei bunului plac, acceptarea desfrâului în formă agravantă și asumarea rușinii cu tupeu murdar. De'abia aștepți să fii legată, scuipată în tampoane scurte în zone în care te aștepți mai puțin (capace) și sub cuvinte scurte tăioase, ascuțite și care îți rezonează cu: marș, jos, taci etc etc.
Mai sunt câteva mii de feluri și exemple, dar toate au urmări tragice mai ales dacă le consumi des

| Kranci123 a răspuns (pentru 3824060673):

Poti sa detaliezi putin? nu inteleg ce inseamna tampoane scurte dar cred ca suntem pe cale sa descoperim ceva

| 3824060673 a răspuns (pentru Kranci123):

Palme, dos de palme

| Nicolae_Mitroi_1984 a răspuns:

Erotic e când te mângâie cu pana. Pervers e când te mângâie cu toată gaina?