| girada79 a întrebat:

Care e diferența între eliberare și sex?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai formulat bine intrebarea.winking
Poți găsi pe internet despre reactiile corpului in timpul sexului.

| girada79 explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc pentru răspunsul inteligent!

10 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eliberare e când ieși de la închisoare și sex e când îți bagi p a într-un vagin. Sper ca te-am lămurit.

| girada79 explică (pentru LoveSleep):

Dacă ai fi privit poza din profilul meu ai fi înțeles întrebarea și limbajul mai modest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna. Cand faci sex te eliberezi.

| girada79 explică (pentru anonim_4396):

Diferența că o simți pe fată.

| anonim_4396 a răspuns (pentru girada79):

Mda.

| AndreeaWTS a răspuns:

Din punctul de vedere al lui Dragnea, nici una.
N-are parte nici de eliberare, nici de sex.

| AlexDulceTeSeduce17 a răspuns:

Eliberarea e cand mergi la curve, sex e cand esti casatorit.

| girada79 explică (pentru AlexDulceTeSeduce17):

Văd că a dispărut bunul simți și empatia. Sunt în căruț din cauza sufocării la naștere și am 42 de ani. Chiar dacă sunt așa am un mic grad de cultură și am pus o întrebare civilizată, dar voi mi-a lăsat un gust amar.