| ariana_7755 a întrebat:

Care e gelos/geloasa? Daca ai afla k iubitul/iubita v-a inselat ce i-ati face?

16 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Daca am dovezi, i-as da un sut in cur, scuze pentru expresie dar asa gandesc big grin nu accept o infidelitate sub nici o forma.

Shin
| Shin a răspuns:

Poate doar putin posesiv. Gelos as fi daca ea mi-ar da motiv happy Daca m-ar insela... i-as ura drum bun tongue
Shin.

| Encore a răspuns:

Sunt cateodata gelos, si daca m-ar insela as face o criza si i-as bate pe amandoi laughing

| M.J. a răspuns:

Poi cred ca prima oara am purta o discutie, l-as intreba dc m-a inselat, cu ce e mai buna cealalta...nu stiu... dupa mai multe intrebari cred ca i-as mai acorda o sansa(daca sunt sigura ca mai merita)

| yanny`s a răspuns:

Eu nu am nimic impotriva daca este mai libertin, atata timp cat eu ii acord libertate deplina.

| canarita a răspuns:

I-as taia-o si as lua-o cu mine! bineinteles ca pe el l-as parasi!

| kh1ss a răspuns:

Nu sunt geloasa fara motiv. Daca m-a inselat, nu ii fac nimic, doar ii spun PA.

| Andreea_7493 a răspuns:

Uneori sunt geloasa, asta daca am motiv bineinteles. Daca m-ar insela, pur si simplu m-as desparti de el si nu as incerca sa ma razbun sau ceva de genu'. Mai sunt baieti pe pamant laughing

| andreig a răspuns:

Daca as afla ca iubita ma insala l`as calca in picioare pe ala cu care m`a inselat iar ei i`as spune adio.

| yoanna73 a răspuns:

Ia-si plati cu aceiasi moneda si ia-si aduce la cunostinta.nu ma pot divorta am realizat prea mult impreuna.

| just4fun_8801 a răspuns:

Nu sunt gelos, dar daca aflu ca m-ar insela... lui depinde... daca nu il cunosc si el nu ma cunoaste cred ca i-as da o bere ei insa vreo 2 perechi de palme tur-retur, as etala colectia vasta de injuraturi folclorice sau i-as zice simplu pa!

| alexandra14 a răspuns:

Sunt geloasa atunci cand trebuie... daca as afla ca iupitul meu ma inseala...nu as face nimic...plec si ma despart de el...nu accept asa ceva...sa se duca cu alta si dupa sa vina la minehappy

| Roxata a răspuns:

Da sunt geloasa uneori.Cand nu cunosc tipa. Iar daca e mult mai 'generoasa' ca mine sunt si mai si`. Fac crize!
;]]
Daca as afla l`as parasi` in acelasi mod, ca sa ma razbun`. Sa vad daca se merita sa ma insele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost geloasa si am facut crize pana l-am disperat si chiar m-a inselat.cand am aflat el mi-a spus ca acum pot sa ii spun si sa fac ce vreau ca macar acum am motiv. l-am iertat si nu imi pare rau.am inteles ca un barbat nu pleaca la alta daca nu are un motiv. iar eu am gasit motivele lui si i-am dat dreptate in oarecare masura si i-am mai dat o sansa.acum suntem bine, a trecut peste 1 an de atunci.asa suntem noi femeile, iertam, toate spunem ca nu iertam pana nu ne aflam in fata faptului implinit si atunci incepi sa-ti imaginezi viata fara el; daca poti sa traiesti fara el ii dai cu flit, daca nu poti il ierti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vacanta am fost plecta la ibitza si cand am venit acasaa am aflat ca prietenul meu pe care il iubesc s-a culcat cu o fata care stia k el este cu mine...norocul lui k mi-a recunosqt.si eu am treqt pestehappyps:nu sunt de vina barbatii k inseala sunt de vina fetele care se arunk in bratele lor stiind k sunt implikti sau nu intr-o relatiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce as face mai ales ca sunt casatorita dar cred ca la-sd ierta