| croissant a întrebat:

Sunteți gelos/ geloasă cand iubitul/iubita da likeuri la fete/băieți? Argumentati raspunsul

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu. Atata vreme cat sunt like-uri, nu ai de ce sa fii gelos/geloasa.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am de ce, detin controlul absolut asupra venituriilor si a vietii mele, partenera mea va fi programata special sa imi fie fidela in totalitate dar pana atunci asteptam sa mai avanseze industria robotica

| Adry05 a răspuns:

Depinde si cui laughing) Am asa o miiica stare dar nu ceva ce i-as zice, e doar ceva mic si involuntar in capu meu dar nu e un motiv sa ma supar pe el, sa-i zic ceva sau altceva

| RAY a răspuns:

Da,stau cu toporul in spatele ei sa ma asigur ca nu da vreun amarat de like la cineva = sunteti obsedati de like, selfie, tampeni de astea, cand mergeti la wc si acolo stati pe Facebook de asta pute asa urat Facebook asta

| Freya1 a răspuns:

Eu sunt sincera, deci da ma deranjaza.
Sunt o fire geloasa si nu imi place sa ne hahaim cu alte persoane prin like si comentarii.
Daca sunt prietene comune este ceva normal sa mai dam un like, dar cu persoane straine nu vad de ce s-ar imprieteni. Daca ii dau alte persoane lui like nu am treaba spre exemplu doar ca nu imi plac prieteniile astea aparute de nicaieri pentru ca nu am incredere in oameni.

| Andreeush a răspuns:

Nu.
Sunt geloasă doar atunci când am confirmarea că mă înșeală.

| Hammurabi a răspuns (pentru Andreeush):

laughing Nu cred că mai e vorba de gelozie atunci când ai confirmarea că te-a înșelat.
Atunci îl trimiți direct la mămicuța lui și îi spui să îl primească pe acolo pe unde a ieșit. Punct.

| Andreeush a răspuns (pentru Hammurabi):

Asta e clar!
Eu am vrut să precizez că nu sunt geloasă din cauza unor like-uri laughing