| pendula a întrebat:

Care e mai grea de cap, blonda sau bruneta? big grin intrebare pentru totibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Maria_3931 a răspuns:

Iti spun sincera ca toate sunt grele de cap ca toate sunt fetehappy

38 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inculta.

| Razvan a răspuns:

Roscata naturalawinking

| JeSa a răspuns:

Scz., dar crezi că inteligenţa ne stă in culoarea de pe cap?
Pho3nix - a bine punctat!happy

| Pho3nix a răspuns:

Ce treaba are culoarea parului cu inteligenta?

| Ana a răspuns:

Toate fetele, ce mai conteaza culoarea parului big grin

| hamsterx a răspuns:

Chestia asta nu tine de culoarea parului.fiecare om in parte e greu de cap la un moment dat in viata.nu exista statistici clare gen cine e mai greu de cap deci cand 2 se cearta al 3lea castiga.roscatahappy

Răspuns utilizator avertizat
| andreea7520 a răspuns:

Recunosc, există blonde foarte proaste, dar asta ţine de capu` lor, nu de culoarea părului happyDe exemplu: dacă o brunetă e considerată foarte inteligentă etc şi după un timp se face blondă, credeţi că toţi o vor considera proastă? De ce? De ce contează aşa mult culoarea părului? Îţi dai seama imediat dacă e proastă sau nu, după felul cum vorbeştebatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| pendula explică:

Io cred ca alex e mai greu de cap, cred ca omu ala si-a uitat gradele acasa.

| lencikk a răspuns:

Idem @annie.big grin u ce crezi?

Răspuns utilizator avertizat
| toygirl a răspuns:

Nu conteaza kuloarea.conteaza mintea...nu crede ca daca e blonda atunci e proasta.))eu sunt blondina dar deloc nu sunt proasta in contra sunt desteapta.nu te uita la culoarea parului dar la mintea fetei.=P

| Amrita a răspuns:

Ambelelaughing. Nu, glumeam. cum s-a mai scris, inteligenta unei pers. nu depinde de culoarea parului happy

Răspuns utilizator avertizat
| Summer Memories a răspuns:

Inteligenta n-are nici o treba cu parul laughing.
Depinde de fata, nu de culoarea paruluiwinking.

Succes happy

| warwara a răspuns:

Depinde de cap, nu de culoarea parului tongue

| mariaw a răspuns:

Important e ce ai in cap, nu pe cap. Dar raspunsul pe care il cauti e "roscata"batting eyelashes

| smaranta a răspuns:

Am vazut si brunete blondewinking

| Deea_4962 a răspuns:

Chiar nu mi se pare deloc ca blondele sunt proaste asa cum se spune.depinde de mintea fiecaruia nu de culoarea paului!

| Roxana6044 a răspuns:

Pff... v-ati uitat vreodata la "Te pui cu blondele" la Blonda suprema sa vedeti cum ii merge mintea.Nu cred ca are parul` dea`face cu mintea...

| Aliyaa a răspuns:

Blondalaughing

| Adela_9686 a răspuns:

Nu depinde de culoarea parului

| johny_9421 a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta la categoria asta nu ma prind... dar totusi, in general se zice ca blondele sunt mai grele de cap, dar exista si exceptii...

| Alex_7297 a răspuns:

La care cap? La al tău... Păi nu ştiu, ţie care îţi place mai mult? Blonda sau bruneta?

| assus a răspuns:

Fara suparare blondele! nu zick din rautate... am avut foarte multe prietene "galbene" in cap :X da tzin sa spun... sunt mult mai atractive si doar prin felul prin care vorbesc:X BLond Are thE best!

| Dede_1899 a răspuns:

Eu stiu ca blondele in general sunt proaste, dar sunt si cazuri rare care au o minte exceptionala. Despre brunete nu stiu nimic desi si eu sunt un pic brunetahee hee

| ramona_1444 a răspuns:

Blonda. deci toate blondele (naturale) pe care le stiu eu sunt proaste

| Aly_8868 a răspuns:

Depinde de ea nu de culoarea parului.Stii ca se zice ca daca esti blonda esti 'proasta'. Nu chiar poti sa fi si blonda si bruneta si roscata. Mintea conteaza nu parul.