| lulalica a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti big grin
Blonda sau bruneta?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Blonda o poti citi mai repede, bruneta e ceva ce desi o citesti odata nu te plictisesti si crede-ma urasc cititul.Bruneto :X (daca te faci)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza, daca arata bine le iau si pe amandoua. Glumeam, raman cu cea care gandeste mai bine si mi se pare femeie de treaba, harnica si sa ma iubeasca.

| Dav7id a răspuns:

Bruneto :X = imi plac foarte mult brunetele ( deci prin urmare si de tine ) frumoase brunetele,fete cu simt,respect si mult mult mister, cand se uita la tine parca te citesc, nu pot explica exact.Au ele o calitate a lor.

| push2gl a răspuns:

Brunete cu ochii verzi

| Zai a răspuns:

Bruneta!:X

| lulalica explică:

@ Quique ...de unde ai stiut ca is bruneta?laughing
Si nici nu am inteles ce ai vrut sa zici prin " Bruneto :X (daca te faci) " big grin

| kakarotssj a răspuns:

Care mai inteligenta si mai de gasca... mitul cu blondele sunt proaste e un mit.parerea mea

| Thundermare a răspuns:

Blonda, dar numai daca e blonda naturala... daca e vopsita asi alege clar Bruneta!

| jockerx a răspuns:

Depinde si de cuma arata nu numai de culoarea parului
bruneta