| Monstrul a întrebat:

Care e marimea medie a unui penis la 18 ani?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

De la 18 ani foarte posibil sa nu mai creasca. Aproximativ 15 cm. Ai detalii aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este si in functie de dimensiunea fizica a persoanei. Marimea medie a penisului la barbatii adulti este de 15-16 cm in lungime si cu circumferinta de 14, 5-15, 0 cm. in cazul rasei caucaziene.

| benga94 a răspuns:

Nu exista o marime anume, cine spune asta vorbeste in necunostinta de cauza, fiecare are penisul mai mare sau mai mic, nu e o anumita marime, fiecare depinde de persoana daca e macar 12 cm e bine daca e mai mic e de rau!

| PogChamp a răspuns:

25-28 cm, dar merge si 23-24

| Sergiu72 a răspuns:

15 cm.