| Camper123 a întrebat:

Salutare, credeti ca un barbat are sansa de a cuceri oricare femeie?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Bineinteles ca da, daca ambele parti sunt deschisi pentru aceasta si vor ceva serios de la viata. Nu orice femeie accepta o aventura sau o relatie care nu are temeliile zdravene, in sensul ca barbatul are acel hobby de a o ignore dupa o perioada de timp a relatiei, sa iese des cu prietenii lui, sa insele, sa aiba boala jocurilor de noroc, sa nu aiba rabdare comunicarii si sinceritatii in cuplu, toate astea pentru o femeie sunt o povara. Mai bine singura decat cu cineva care nu este capabil sa tina in frau viata din cuplu. Mai ales daca o femeie este trecuta prin asa ceva in viata, trebuie sa fi rabdator cu ea, sa capete increderea in tine si sa-si deschida inima pentru tine.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred in ziua de azi femeile au extrem de mari pretenti daca in trecut visau la o familie azi viseaza la banii, cariera, sa aiba sclavi cat mai multi, posibil ca cei 10% care atrag sexul opus da ar putea dar nici aia,femeile vor un barbat bogat, frumos, alfa ceea ce e foarte rar, plus multe alte pretenti sf, posibil bil gates poate fi cu orice femeie la banii lui nu ma mir, femeile nu sunt cucerite de nimeni ele se folosesc de tine apoi fug la altul

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu. In nici un caz. big grin

| Choasmakerangel a răspuns:

Nu,pentru ca pur si simplu sunt fete care doresc barbati cu bani,frumosi etc si sunt fete care vor baieti destepti, nu neaparat bogati sa fie nu stiu cum, sa nu faca anumite chesti, sa nu asculte nu stiu ce gen de muzica. Femeile sunt superdiferite, deci nu ai cum sa cuceresti orice femeie fiind tu insuti.Parerea mea

| Choasmakerangel a răspuns:

Nu,pentru ca pur si simplu sunt fete care doresc barbati cu bani,frumosi etc si sunt fete care vor baieti destepti, nu neaparat bogati sa fie nu stiu cum, sa nu faca anumite chesti, sa nu asculte nu stiu ce gen de muzica. Femeile sunt superdiferite, deci nu ai cum sa cuceresti orice femeie fiind tu insuti.

| Choasmakerangel a răspuns:

Femeile sunt diferite, deci nu, nu ai cum sa cuceresti orice femeie fiind tu insuti

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Nici viitorul nu mai e ce a fost