| DAC a întrebat:

Care este baza intr-o relatie de lunga durata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa se ajunga la casatorie si de acolo vine copilul formanduse familia.

| Castiel a răspuns:

Fidelitatea, iubirea de catre amandoi partenerii,increderea, respectul, sexul (daca cei 2 sunt mai nimfomani de genul lor ((disperati de sex)) ), oricum daca va iubiti mult si cu adevarat toate astea vor fi automat puse in aplicare^^

| zuzu a răspuns:

Increderea si comunicarea xD

| elenac a răspuns:

Adevarul si sinceritatea

| nimiiiiiic a răspuns:

Intelegere, sinceritate. Persoana respectiva trebuie sa fie langa tine si la bine si la greu.

| demon a răspuns:

Rabdare multa incredere o comunicare buna happy

| AxxyAlexandra a răspuns:

Incredere,fidelitate,comunicare,sinceritate,dragoste.

| nathalie a răspuns:

In primul rand comunicarea. apoi sinceritatea si sa nu uitam de dragostehappy

| Michael6996 a răspuns:

Iubirea, sinceritarea si fidelitatea.

| Nume a răspuns:

Iubirea sincera

| Bebe_9173 a răspuns:

Iubirea.winking si sinceritatea.sunt baza iti spun din propia experientawinking

| casiana02 a răspuns:

Buna.Dragostea,sinceritatea,fideliatatea,increderea si intotdeauna vino cu ceva nou in relatia ta ca sa reziste mai mult timp.iti spun din propria experienta de 3 ani de relatie serioasa.

| muffin_2665 a răspuns:

Iubire comunicare sinceritate si incredere.