| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti avea o relatie de lunga durata?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nicoleta a răspuns:

Timpul potrivit si persoana potrivita. Adica e important sa vreti amandoi asta.

| Azµre a răspuns:

Când vei găsi :
-Încrederea
-Sinceritatea
-Înțelegerea
-Respectul
-Comunicarea
Atunci vei ști că ești pe calea cea bună pentru a dezvolta o relație de lungă durată.

| h3r a răspuns:

O relație nu-i ca o rețetă de prăjitură...

| grab a răspuns:

Leasing!

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.,
Trebuie respect, sa va intelegeti, sa lasati de la voi, sa VA IUBITI

| BlakeLively a răspuns:

Prin incredere,respect,adevar, sprijin, prietenie, comunicare si iubire.
Daca le aveti pe toate, este imposibil ca Dumnezeu sa nu va vrea impreuna.
Bafta!

| alisiapretty a răspuns:

Numai cu un baiat care vrea si el o relatie de lunga durata si sa te intelegi cu el.