| Sawarekh a întrebat:

Care este cauza pentru care nu simt placere la sex? ( nu ma refer placere orgasmica, ci placere prin frecare.

O fi de la faptul ca nu am multe terminatii nervoase? desii, daca ma masturbez cu mana, se simte, in conditiile in care glandul nu este decalotat...

O singura data am simtit ceva mai intens, cu o tipa, de care mentionez, ca am fost atras de ea mai mult, si nu a fost asa mari la varsta, cum a fost la restul tipelor.

Cat de mult intervine psihicul in contactul sexual?

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Tind sa cred ca cel mai probabil nu ai fost atras de partenerele tale.Psihicul intervine destul de mult, nu suntem ca animalele. Apoi, daca ai stima de sine scazuta, esti stresat, iei medicamente, ai o anumita varsta, etc, e posibil ca sexul sa fie afectat drastic.

| AmandinaDragan a răspuns:

Fa implant de terminatii nervoase! Ha ha ha ha ha!

| Sawarekh explică:

Ion spune ca esti bou.

| Sawarekh explică:

Stiu, dar iti zic acum. Ion zice ca esti prostan happy

| GeorgeCazan a răspuns:

Ți se trage de la prea multă masturbare.

| exoticbutters a răspuns:

Psihicul are un rol foarte important. Daca nu erai asa mult atras de ele, e normal sa nu fi simtit placere