| EoFetitza a întrebat:

Care este cea mai importanta persoana din viata voastra?

10 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Eu

| pengu a răspuns:

Bună,
iubitul meu, este singura persoană, din câte cunosc (inclusiv familia), care mă înțelege cu adevărat. știe să mă respecte cum nimeni nu o face, mă iubește cu adevărat, știe să îmi dea un sfat atunci când am nevoie și nu m-ar lăsa niciodată baltă...

| Alexandru a răspuns:

Intreaga familie. Nu pot pune superlative cand vine vorba de asa ceva. Nu ar fi normal.Deci familia mea este cea mai importanta.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Am multe persoane importante in viata mea dar cea mai importanta cred ca e mama:X in primul rand pentru ca si eu sunt la fel de importanta pentru ea... dar si pentru ca este fiinţa care mi-a dat viaţă, m-a educat şi format ca om, si sunt foarte mandra de mine si de felul in care m-a crescut. m-a înconjurat cu bunătatea ei maternă, m-a ocrotit cu ajutorul şi sfaturile ei atunci când am avut nevoie, a fost şi va fi întotdeauna acea persoană care ma iubeşte necondiţionat, în care pot avea mereu încredere şi ale cărei braţe vor fi mereu deschise pentru mine, oricâte supărări i-as crea.

| mimiwewem a răspuns:

Mama apoi tata si dupa aceea fratii si prieteniilove struck

| Georgiana21 a răspuns:

Pentru mine, cea mai importantă persoană este MAMA.
Este un lucru absolut minunat să ştii că o persoană te-a purtat în pântecul său, ţi-a transferat toată dragostea, ţi-a dăruit viaţă.
Respectaţi-vă şi iubiţi-vă mamele!

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Mama, desigur
dar in general toate persoanele dragi sunt importante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am numai o persoana importanta in viata mea. Sunt mai multe. Toate persoanele pe care le iubesc sunt importante pentru mine.

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Pot sa spun ca mama.
Ma inteleg ft bine cu ea.
Bn si cu certurile nostre cu tot.
Dar nu stiu.
Dupa mama poate iubitul.
\Cre de asemenea e foarte important :X
>
Parerea meatongue.

| ThEpOrtRaIT a răspuns:

Mama. ea s-a chinuit sa ne nasca si s-a ingrijit de noi cand eram mici, chiar si acum. Funda te rog