| Dianitta a întrebat:

Care este cea mai penibila amintire a voastra de la o intalnire? ( funda )

Răspuns Câştigător
| blurixe a răspuns:

Eram la un restaurant, la 5 ani, cu unchimiu, o fata si tatal fetei. Unchimiu a vrut sa ma duca la prima intalnirelaughing Asa ca am fost, si acolo erau langa masa noastra o gasca de pustani de 10 ani(atunci). La un moment dat, unchiul meu a plecat cu tatal fetei afara la o tigare, timp in care, golanii s-au luat de noi. Fata respectiva, ma tragea de maneca si spunea sa le arat cine sunt eu laughing. M-am ridicat de la masa si m-am dus la ei. Citez :

"-Nu va mai dati mari smecheri ca vine tata gabi(unchimiu laughing) ) si o incurcati." Moment in care ala m-a impins tare, eu am cazut, unchiul meu a intrat si i-a dat afara pe golanashi, dar fata tot a ramas cu gandul "Vai, da asta nu stie sa se apere, e vai de mama lui!" laughing

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au fost 3 vise urate...eu vroiam sa am o relatie serioasa si in acele ocazii a fost doar iesiri spontane de o zi exceptand una ca nu a venit fata si m-a lasat plantat.

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Era de ziua mea/Am ieşit cu un băiat şi acolo erau toţi prietenii lui/ Şi când ne-au văzut împreună, iau spus aşa...
Ce, măi, ţi-ai luat achiziţie de primăvară?/La vară îţi iei alta?
Foarte penibilă situaţie/Şi halal onomastică.../Am plâns enorm de mult atunci

| Denisa a răspuns:

La prima intalnire mi-a spus ca nu a mai avut niciodata o prietena si ca e virgin. Cum naiba sa spui asta la prima intalnire?straight face

Răspuns utilizator avertizat
| kris666 a răspuns:

Pai ne stiam de mult timp si mie imi placea de el si lui de mine, dar eram atat de orbi ca nu ne-am dat seama. pana intr-o zi cand a venit la mine acasa, eu i-am spus ca imi place si ca tin la el, m-am indragostit si tot tacamul, el a ramas putin uimit pentru ca avea aceleasi sentimente, pe care mi le-a si impartasit, eram amandoi uimiti de faptul ca ne placea de celalalt dar nu stiam cum sa o spunem in ideea ca... celalalt nu simte la fel. povestiri, amintiri, imbratisari, mangaieri, gasturi tandreblushingetc, pana cand aveam atat de multi fluturasi in stomac de ma mir ca n-am lesinatbig grin... el vroia sa ma sarute, iar eu nu prea ma simteam bine si l-am rugat sa o lasam pe alta data, a fost de acord, dar nu cred ca mi-a inteles motivulsad apoi am iesit afara, ma intalneam cu fetele, iar eu eram euforica:X, cu capul in nori si imi miroseam camasa care deja mirosea toata a parfumul sau, nu am spalat camasa aia vreo 2 saptamani, era curata si mirosea a parfumul luiblushing:X. uff, acum tot incerc sa il uit momentan nu sunt intr-o relatie si nici el nu e, dar nu stiu dc, nici nu ne mai vorbimsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut, cata mozoleala rolling on the floor).
Si ciudat, al doilea a fost perfect si al treilea si tot asa laughing.
E ceva la mijlochee hee.

xoxo

| Razvan_3902 a răspuns:

Am facut sex anal cu o fata si cand am scos scula sa basitlaughing

| Ingerasulll a răspuns:

Mi-am dat intalnire cu o fata de pe net si cand ne-am intalnit ea avea pe putin de 100 de kg,big grin ea saraca de fapt imi trimisese poza de 3 ani veche cu ea...asta e.tongue am avut noroc ca m-a scapat un prieten de la intalnirelaughing)