| SuperrBeibiii a întrebat:

Hello :-x La ce cadouri va ganditi pentru iubitii/iubitele vostri/voastre de Valentine`s day >:?

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu trebuie neaparat ceva mare. Ce mi-ar placea mie sa primesc? Ceva ce am adorat intotdeauna...bratarile :X. De Craciun si de ziua mea am primit bratari. laughing Si le ador :X. Asta pentru fete si pentru baieti as alege ceva gen tricou sau perna cu poza cu noi doi laughing

| Alexakos a răspuns:

Eu pentru a mea ma gandesc la ceva mai deosebit: o cina(daca se poate mai romantica) si dupa aia acasa, sa fac pe jos cu petale de trandafiri(si poate si lumanari )pana la camera, si acolo o asteapta un cadou mare:un urs mare sau ceva ciocolata inca nu sunt sigur ce anume si dupa aia daca iasa... iasa... aa si inainte un buchet mare sau un cos plin cu flori.

| Danny a răspuns:

Ciocolata facuta in casa si ii furi inimawinking
Sau daca vrei, ceva ce ai facut tu, si o sa vada ca ti-ai dat silinta happy

Bafta!

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Pai, eu am vorbit cu prietenul si mergem aman2 la cumparaturi, si ce vrea el dau eu bani, ce vreau eu da el bani laughing

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Pai in orice caz nu creva complicat, mai bine ceva simplu, original, simbolig, dar ROMANTIC.
1http://www.giftland.ro/......00x600.jpg

2parfum(depinde...trebuie sa ii sti gusturile)
3un animalut de plus sau o inimioara
http://www.studentie.ro/......88-a-49898

4o felicitare.in care de ex spui cat de mult tii la ea/el

P. S:totul trebuie sa fie facut cu dragoste.nu cadoul, ci gestul conteaza::X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezervative cu gust si puncte

| diana a răspuns:

Salut!:*
Pai...cam la ce este pe aici: http://stilulfeminin.blogspot.com/