| AtlantisMe a întrebat:

Care este cel mai romantic moment pe care l-ati trait? Cum a fost priml vostru sarut? Dar cel mai frumos sarut? Va rog povestiti-mi Ma scuzati daca va deranjez intimitatea.

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Acestea sunt lucruri intime care nu se povestesc! Nu este frumos sa intri in viata unor persoane pe care nu le cunosti! In romane...gasesti astfel de povestiri... daca citesti!

| devilll a răspuns:

Cand m-a trezit cu un sarut pe gathappy

| JustmeV a răspuns:

Primul. a fost cam naspa ca nu imi placea de acea pers. Dar cel mai frumos a fost in varalove struck.