| AtlantisMe a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Dar cel mai frumos sarut? Cel mai romantic momet?
Va rog povestiti-mi Ma scuzati daca va deranjez intimitatea.

Răspuns Câştigător
| Rapunzell a răspuns:

Eu am fost sarutata, prima data, la 15 ani blushing A fost spontan, nu ma asteptam. Nu am avut timp sa reactionez pentru ca venise mama sa ma ia de la banchet (sfarsitul clasei a 8-a) si ma astepta in masina. A trebuit sa plec repede insa toata noaptea am visat acel sarut. A fost emotionant si plin de furnicaturihee hee

Cel mai frumos sarut, pe care nu il voi uita cat voi trai, a fost cand aveam 20 de ani. Era seara, frig, in luna lui noiembrie. Eu l-am sarutat... Nu stiu cat a durat. Timpul parca s-a oprit, imi simteam picioarele moi si inima mai mai sa-mi sara din piept. Se spune ca primul sarut nu se uita niciodata, insa eu pe acesta nu il voi uita, chiar daca a fost al 10.000-lea probabil tongue De fiecare data cand trec prin dreptul locului unde ne-am sarutat, imi amintesc, zambesc si trec mai departe. Este o alee ratacita pe langa casa mea...

| AtlantisMe explică (pentru Rapunzell):

Am vazut filmul "O poveste incalcita". Mi-a placut. Vreau sa iti cer parerea in legatura cu ceva. Uite idul meu: thejansonbourne

| Rapunzell a răspuns (pentru AtlantisMe):

Trimite-mi, te rog, un mesaj aici, pe TPU, si spune-mi ce doresti.

| AtlantisMe explică (pentru Rapunzell):

Nu pot sa trimit mesaje pentru ca sunt junior. Te inteleg daca nu vrei sa imi bagi idul.

18 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Inca nu s-a intamplat desi am 15 ani

| AtlantisMe explică (pentru MyFavoriteAvatar):

Bafta!happy Pentru momentul cand o sa il ai

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Merci bro

Răspuns utilizator avertizat
| bellamihaela a răspuns:

Nu-i nimic :* pai e super super cind il simti asa aproape...e ceva care nu poate fi descris prin cuvinte! Efectiv abia te mai poti tine pe picioare atit de emotionata ai sa fii! Si apoi dupa primul parca ai vrea inca o data si inca odata :X e ceva frumos adica ff frumos! funda :*

| AtlantisMe explică (pentru bellamihaela):

Stiu si eu cum e. Daca vrei sa ma ajuti cu ceva uite idul meu thejansonbourne. Vreau sa iti cer parerea ta ca fata.

| mady13 a răspuns (pentru bellamihaela):

Nu inteleg... o sa imi fie foarte greu pentru ca nu l-am avut inca si imi e foaret frica
sad

| username0 a răspuns:

La mine a fost la 14 ani si au fost saruturi care si acum le am in minte desi au trecut cativa ani bune big grin dar din pacate era diferenta de varsta prea mare

| mady13 a răspuns:

Paiii... imi e jena dar nu m-am sarutat frantuzeste niciodata, dar saruturi normale am avut. Dupa parerea mea nu conteaza cum te saruti ci cu cine te saruti ( daca e baiatul potrivit sau nu, dac e baiatul de care iti place sau nu ) Cel mai frumos sarut a fost vara asta cu baiatul de care m-am indragostit, iar cel mai romantic moment... nu mai stiu( am 13 ani)

| DonCristiano a răspuns:

Ioh primul sarut aadevaraaat cu o fata a fost la 7 anisori.a fost marfa... desi nu stiam prea multe atunci despre dragoste, cand ma intalnesc cu fata pe care am sarutat-o, intotdeauna ne amintim cu "placere". acum sigur am incercat si la varsta asta de 19 ani si a fost mult mai k-lumea...(chiar cu fata dinainte)winking. asta e povestea mea

| alutta a răspuns:

Primul meu sarut a fost asa:era 12 aprilie in 2011 ca in fiecare zi am rams in vestiar cu prietena mea cea mai buna si cu gicu si aliosa ei stateau jos la parete eu stateam in piciore(deoarece era in fusta) gicu meo propus sa stau la el in brata eu m-am asaezat apoi m-am sculat si ma inbracam in cutca gicu o venit spre mine si ma inbratisa alisa si dorina perietena mea se pricaleau in mob. gicu imi spune da gurita si pursisimplu l-am sarutat apoi inca de vreo 4 ori pur si simpu un sarut pe buze apoi el imi spune hai sa ne inbalam(inbalam inseamna sarut cu limba) eu ii zic hai dar sa nu ne vada nime el o luat si o stins lumina eu credeam ca o sa fie imik ca glumeste u statind cu gura deschisa un pic vedeam ca el isi indreapta capul spre mine dar am crezut ca va fi pur si simplu un sarut pe buze si cind colo ii simt limba la mine in gura si sa inceput eram emotionata a durat vrao 15 sec apoi am terminat am aprins lumina si gata aveam fluturasi in burta mea placut enor si aveam 12 ani eram aenorm de frumosa acum euam 13 si ma inpac cu el enorm ne sarutam pe buze si se mai intinpla si altfel de lucruri ce sa zic nu meo fost frica eram gata caci stiam ca pot