| IamPeterPan a întrebat:

Care este cel mai romantic moment pe care l-ati trait? Puteti sa imi si povestiti. Scuzati-ma daca sunt indiscret.

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

O poveste de dragoste interzisa,cu furci si topoare zburind prin noapte, geci scumpe la vremea aia gaurite si taiate fisii mai ceva ca o capra de craciun, aveam 17-18 ani,eram in draci, in stare sa intorc pamintul cu fundul in sus, pina cind a venit taica-miu si mi-a dat o smeta de m-am trezit la podea dupa 5 minute de resuscitare.Mi-a sarit romantismul si sexul din nas, ca-mi curgea singe.

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Nu, nu estihappy Pai...pentru mine cel mai romantic moment a fost atunci cand am iesit cu gasca mea nebuna prin oras. Era seara, insa inca nu se aprinsesera becurile prin oras asa ca ne-am gandit sa ne jucam adevar si provocare. Eu cu inca un baiat ne placeam reciproc si toata lumea stia asta insa nici unul dintre noi doi nu eram pregatiti. El a ales provocare si l-au pus sa ma sarute. Exact cand ne-am sarutat s-au aprins becurile prin tot orasul.Nu as putea sa uit niciodata.

Răspuns utilizator avertizat