| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta dintre a face sex cu o prostituata, si a te masturba?

18 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nici o diferenta.Amandoua te aduc la oragasm.

| CevaNormal a răspuns:

Pai in general diferenta e in aia ca oricum daca chiar o faci, oricum o faci cu o fata, si chiar daca o faci, o faci cu mana,

| CevaNormal a răspuns:

Apropo daa esti in dilema si nu stii ce sa alegi, atunci alege sexul cel mai sigur, mai protejat, si gata

regis
| regis a răspuns:

Pai era si un banc pe tema asta: facand sex mai cunosti lume...

regis
| regis a răspuns:

Vad ca multi raspund la modul serios ca nu exista diferente in privinta placerii, ci doar de risc, de cost, sau chiar ca e mai placuta masturbarea. Fratilor, chiar atat de mult savurati masturbarea sau nu ati facut niciodata sex?

| hândel a răspuns:

Mana ta te satisface doar pe tine, pe cand o prostituata... fara numar! In-afara de faptul ca-i GRATIS auto-satisfacerea, si mai sanatos.hee hee

prfml
| prfml a răspuns:

Ramai cu bani in buzunar si nu iei nici o boala venerica.

| buli a răspuns:

Pai cam e, cand te masturbezi o faci in gol, cand faci sex mai simti si tu ceva, ai pe ce sa pui mana.

| imortal a răspuns:

Diferentza se simte in palme si se vede in portofel

| pypa007 a răspuns:

Criticul vezi cand nu mai poti cu dreapta dai cu stanga 21 schimba mana rolling on the floorrolling on the floor cate cutii ai pus de gresie si faianta in baie criticul vad ca as faci si singur...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor cat mai ai de pus in baie cresie rolling on the floorrolling on the floor

| alecs871 a răspuns:

30 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Diferenta la bani, acum pe criza te-ai gandit sa-ti scoti mana la produs pe centura? laughing rolling on the floor
Parca si vad in ziare, "peste- caut maini, picioare"rolling on the floor"ofer protectie" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te masturbezi---acolo placereeee! laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ori faci o l. a, ori faci o l. a in pe.da.tot aia. daca dragoste nu e ...nimic nu e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am o parere deloc buna despre barbatii care apeleaza la serviciile unei prostituate. Un barbat adevarat stie sa-si aduca o femeie in pat fara sa o plateasca.De masturbat, se masturbeaza toti barbatii, sex cu prostituate fac doar cei care nu sunt in stare sa cucereasca o femeie.Acum banuiesc ca-mi veti sari in cap cu totii, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tie iti place sa pui mana pa o nespalata din chitila cu 2 dinti si in rest garaje...AI AJUNS AIUREA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masturbarea nu te costa nimic dar prostituata da.

| mickeye a răspuns:

Diferența e că masturbarea e gratis, prostituata îți ia banii.