| Bunddy a întrebat:

E foarte mare diferenta intre a face sex si a te masturba?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Când faci sex, mai cunoști pe câte cineva... laughing

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte mare. Una e sa faci sex cu faianta rece si alta e sa simti un corp cald si imbietor sub tine.

| anonimuIl a răspuns:

Când faci sex cu o femeie e mult mai bine.

| marius123t a răspuns (pentru anonimuIl):

Dar cu barbati nu ebine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să te masturbezi vs să faci sex e ca atunci când ai mânca resturi de popcorn in loc de popcorn

| ionur a răspuns:

Mai bine o labă sănătoasă decât...
și nu cred sa fie vreo diferență tot aia este da numai ca faci cu mana asta este tot mai mult casigur asta este.

| H4pPy a răspuns:

Nu este exact la fel nu face nicioadat sex ca preacurvesti nu este bine te tresnete iisus (stanta)